ENGLISH
دوشنبه, 28 خرداد 1397 - 5 شوال 1439 - June 18, 2018
 • خدمات الکترونیک
 • پورتال خبری
 • آمار و اطلاعات
 • ارتباطات مردمی
 • گردشگری مجازی
 •  

   

  دومین قطار گردشگری عقاب طلایی در سال 96 وارد استان یزد شد

  ششمین قطار گردشگری عقاب طلایی و دومین قطار گردشگری در سال 96 صبح دیروز وارد یزد شد.  

  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی استان گفت: به منظور افزایش گردشگران و توریست ها به استان یزد و معرفی بناهای تاریخی و نقاط گردشگری و آداب و رسوم مردم استان ششمین قطار گردشگری عقاب طلایی سه شنبه 22 فروردین ماه وارد ایستگاه راه آهن یزد شد.

  "محمد رضا نصیری" در ادامه افزود: مسافران این قطار از اتباع آمریکا، اروپا و آسیا می باشند که در طول مدت 10 روز از جاذبه های توریستی و اماکن تاریخی ایران از جمله در شهرهای مشهد مقدس، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز، سعادت شهر، شوش، کاشان ، اراک و تهران بازدید خواهند کرد.

  این مقام مسئول با بیان اینکه این گروه 25 نفره با قطار و از طریق ریلی به استان یزد سفر کرده اند، گفت: مسافران قطار گردشگری طی سفر خود در یزد از مکان های دیدنی و ابنیه تاریخی این استان بازدید کردند.

  نصیری در مورد مدت اقامت این گردشگران در یزد تصریح کرد: این گردشگران به‌ مدت یک روز میهمان یزد بودند و شامگاه دیروز استان یزد را به مقصد اصفهان ترک کردند.

   معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در پایان اظهار داشت: توسعه گردشگری بین‌المللی و سفر گردشگران با قطار یکی از ظرفیت های مناسب در راستای گسترش فرهنگ گردشگری است که خوشبختانه مورد توجه گردشگران خارجی زیادی قرار گرفته است.

  منبع خبر: روابط عمومی
  تاریخ نشر: 1396/01/23
  173 بار

  دیدگاه کاربران