برگزاری اولین جلسه ساماندهی کمپ های کویرنوردی استان یزد

اولین جلسه ساماندهی کمپ های کویرنوردی استان یزد با حضور سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد و متقاضیان راه اندازی این کمپ ها، در محل اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، محمدرضا نصیری عنوان کرد: برای نوروز سال 96 و خدمات سفر متفاوت ده کمپ کویری موقت ایجاد و از سوی این اداره کل برای فعالیت آنها مجوز موقت صادر گردید.

وی در ادامه افزود: در این جلسه مسئولین کمپ ها مشکلات خود را مطرح نمودند که توسط صاحب نظران مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای مربوطه ارائه شد.

این مقام مسئول خاطرنشان ساخت: ازجمله مشکلات مطرح شده در این جلسه زیر ساختهای اصلی کمپ ها شامل: زیرساختهای مسیر دسترسی، آب، برق، روشنایی و استانداردسازی تجهیزات داخل کمپ ها بود.

گفتنی است: در این جلسه مقرر گردید کلیه مدیران و بهره برداران کمپ ها جهت استانداردسازی مجموعه خود، گواهی نامه های لازم با همکاری کانون اتومبیل رانی استان دریافت کنند و تجهیزات موجود در کمپ ها شامل خودروها، وسایل بازی و غیره را استانداردسازی نموده تا بتوانند خدمات مناسبی ارائه نمایند.

سرپرست معاونت گردشگری استان یزد در پایان گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال 1396 پنج عدد از کمپ های موقت در شهرستان های یزد، اردکان و بافق به بهره برداری برسد و مردم بتوانند به راحتی از خدمات این کمپ ها بهره لازم را ببرند.

منبع خبر: روابط عمومی
تاریخ نشر: 1396/01/24
تعداد مطالعه:28 بار

دیدگاه کاربران